Váš Košík (prázdný)
DALŠÍ KATEGORIE


Logo pro zásilkový výdej léčivých přípravků



Nej Apatyka.cz

Apo-Ibuprofen 400mg por.tbl.flm.100x400mg

PDK: 8594158130723
Výrobce:APOTEX
ATC:IBUPROFEN
SUKL:0125526
FTS:Na bolest svalů a kloubů
Skladem: skladem
Humánní léčivý přípravek
Původní cena: 135 Kč

115 Kč



giftPřed použitím si přečtěte příbalovou informaci.


Přípravek obsahuje účinnou látku ibuprofen (Ibuprofenum), který působí proti zánětu, bolesti a horečce. Čtěte pozorně příbalový leták.

Apo-Ibuprofen 400mg por.tbl.flm.100x400mg

Informace o ochraně osobních údajů
DOPORUČENÉ PRODUKTY

Doplněk stravy

Walmark Spektrum Energie tbl.90 promo

Walmark Spektrum Energie tbl.90 promo
307 Kč
 

Doplněk stravy

Walmark Lecithin Forte 1325mg...

Walmark Lecithin Forte 1325mg tob.100+50 promo
225 Kč
 

Produkt:


Pokračovat v nákupu

Přejít do košíku